Szukam pracownika dodaj ofertę
Szukam pracy dodaj ofertę

Oferty pracy

ID Lokalizacja Rodzaj obiektu Uprawnienia Nazwa pracodawcy
26947 Warszawa Jezioro Ratownik Wodny MSW SWOPR
  • dodano 2017-07-23 14:36:46
  • lokalizacja Warszawa
  • rodzaj obiektu Jezioro
  • uprawnienia Ratownik Wodny MSW
  • telefon 782-977-933

Miejsce Węgorzewo Plaża Miejska Mamry

Termin Pracy 01.08.2017- 31.08.2017

Dokumenty:
- oryginał zaświadczenia MSW o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych
- oryginał aktualnego szkolenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy,
- dodatkowe kwalifikacje przydatne w Ratownictwie Wodnym (sternik, żeglarz itp..)
- kopia dowodu osobistego

Jak wygląda system pracy ?
Od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10-18 Oferujemy:
- Umowa zlecenie
- Ubiór ratownika (koszulka,spodenki,polar,sztormiak)
- Woda pitna
- Zakwaterowanie i Wyżywienie (obiadokolacja)

Wynagrodzenie:
- Sierpień 3720 zł brutto

Osoby zainteresowane ofertą uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: m.trembee@gmail.com Więcej informacji pod telefonem 782-977-933 (jeżeli nie odbieram na pewno oddzwonię, proszę również o sms odnośnie pracy w Węgorzewie).

Formularz wysłany
Nie wypełniono wymaganych pól
26940 Morze Morze Ratownik WOPR Ośrodek kolonijny
  • dodano 2017-07-21 10:47:10
  • lokalizacja Morze
  • rodzaj obiektu Morze
  • uprawnienia Ratownik WOPR
  • telefon 500257506

Ośrodek kolonijny poszukuje komunikatywnego ratownika z aktualnym KPP. zakwaterowanie, wyżywienie i godne wynagrodzenie zapewnione. Okres zatrudnienia - sierpień.

26936 Hartowiec Ośrodek wypoczynkowy Hartek
  • dodano 2017-07-20 12:27:40
  • lokalizacja Hartowiec
  • rodzaj obiektu
  • uprawnienia
  • telefon 501-039-341

Poszukujemy ratownika WOPR do pracy w Ośrodku Wypoczynkowym Hartek nad jez.Hartowieckim (woj. Warmińsko-mazurskie). Praca w wakacje ( termin do uzgodnienia). Praca w godzinach 10.00- 18.00 (z przerwą na obiad). Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Wynagrodzenie do ustalenia. Szczegóły i zgłoszenia 501-039-341 lub mail: hartek@hartek.pl.

26933 Wygonin Jezioro Dom Wczasów Dziecięcych w Wygoninie
  • dodano 2017-07-20 08:36:47
  • lokalizacja Wygonin
  • telefon 58/ 687-63-67

Dom Wczasów Dziecięcych w Wygoninie zatrudni na 12- to dniowe turnusy kolonijne:
Ratowników - turnus IV (30.07 - 11.08) i V (11.08 - 23.08).

Wynagrodzenie 1.350,00 zł brutto za turnus, wyżywienie, zakwaterowanie gratis.

Wymagania formalne:
- przesłanie cv,
- skan kursu potwierdzającego kwalifikacje,
- aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych bądź zaświadczenie lekarskie,

Zakres obowiązków ratownika:
- nadzór nad kąpielą dzieci w wyznaczonym miejscu (średnio ok. 2 godz. dziennie) w pobliskim jeziorze,
- obsługa sprzętu dyskotekowego, współpraca z animatorem w realizacji programu kolonijnego.

KONTAKT: 58/687-63-67 , dwd.wygonin@powiatkoscierski.pl

Ratownicy gotowi do pracy

ID Lokalizacja Rodzaj obiektu Uprawnienia Imię i nazwisko
26957 Lublin/Lubartów Dowolne Młodszy Ratownik WOPR Kewin Korzeniowski
  • dodano 2017-07-25 10:04:03
  • lokalizacja Lublin/Lubartów
  • rodzaj obiektu Dowolne
  • uprawnienia Młodszy Ratownik WOPR
  • telefon 724544318

Witam, posiadam stopień Młodszego Ratownika WOPR.
Jestem zdyscyplinowany, odpowiedzialny, uprzejmy i punktualny.
Potrafię nawiązywać nowe kontakty oraz pracować zespołowo.
Chętnie wykorzystam swoje umiejętności i zatrudnię się do wykonywania wyznaczonej mi pracy.

26954 Lublin Dowolne Ratownik Wodny MSW Weronika Orzechowska
  • dodano 2017-07-24 16:03:27
  • lokalizacja Lublin
  • telefon 515601741

Pracę podejmę od zaraz, dyspozycyjność to ok. 3 dni w tygodniu. Posiadam patent płetwonurka.

26944 Warszawa Dowolne Ratownik WOPR Edyta Ostaszewska
  • dodano 2017-07-22 14:06:19
  • telefon 794549744

Jestem Ratownikiem WOPR oraz od niedawna instruktorem pływania. Posiadam aktualny kurs KP.Jestem studentką i szukam pracy na okres wakacyjny.

26943 Dowolne Dowolne Dowolne Piotr
  • dodano 2017-07-22 07:41:16
  • lokalizacja Dowolne
  • uprawnienia Dowolne
  • telefon 697083508

Moje wymagania:
*zakwaterowanie
*wyżywienie
*godna stawka