Szukam pracownika dodaj ofertę
Szukam pracy dodaj ofertę

Oferty pracy

ID Lokalizacja Rodzaj obiektu Uprawnienia Nazwa pracodawcy
51551 Mrzezyno Pływalnia Ratownik WOPR KWR Laguna
  • dodano 2021-04-16 11:53:06
  • lokalizacja Mrzezyno
  • rodzaj obiektu Pływalnia
  • uprawnienia Ratownik WOPR

KWR Laguna z siedzibą w Mrzeżynie zatrudni Ratownika WOPR do pracy na basenie hotelowym w możliwych terminach:
1.29.05.2021-15.09.2021 ( okres całego sezonu)
Istnieje możliwość zatrudnienia na okresy krótsze.
Zainteresowane osoby proszone są o składanie CV z uwzględnieniem terminu możliwego do podjęcia współpracy.
Z osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.
Zapraszamy i dziękujemy

Formularz wysłany
Nie wypełniono wymaganych pól
51535 Mrzeżyno Morze Ratownik WOPR Ratownictwo Wodne Karol Waślewski
  • dodano 2021-04-14 16:20:09
  • lokalizacja Mrzeżyno
  • rodzaj obiektu Morze
  • telefon 695992723

Wymagania: Uprawnienia Ratownika Wodnego + KPP + zaświadczenie lekarskie, kultura osobista w miejscu pracy jak i zakwaterowaniu.

Ratownicy pracujący wcześniej w Mrzeżynie mają dodatki finansowe za staż.

Kierownicy odcinków plaży dodatkowe wynagrodzenie - reszta informacji telefonicznie - Instr. ratownictwa wodnego Karol

Warunki pracy:
zakwaterowanie w domkach/woda, kabina natryskowa, wc, umywalka, domki 3-4 osobowe, przyłącze do TV, kuchenka, czajnik, przed domkiem ława, boisko do siatki, pralka, miejsce na ognisko - reszta informacji telefonicznie j/w.

Ubrania ratownika wodnego/nowa kolekcja, woda do picia na kąpielisku i inne udogodnienia - proszę o kontakt

Obowiązki: zgodne z ustawą o ratownictwie wodnym

51493 WAPLEWO Jezioro Ratownik Wodny Śródlądowy AMW REWITA
  • dodano 2021-04-07 15:20:58
  • lokalizacja WAPLEWO
  • rodzaj obiektu Jezioro
  • uprawnienia Ratownik Wodny Śródlądowy
  • telefon 89-5192525

Praca dla dwóch ratowników w ośrodku Rewita Waplewo, na basenie Jez.Maróz.

Informacja o ośrodku na stronie:

Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail.

51491 Wisła Pływalnia Dowolne Baseny Wisła sp. z o.o.
  • dodano 2021-04-07 11:20:41
  • lokalizacja Wisła
  • uprawnienia Dowolne
  • telefon 690955966

PRACA DLA RATOWNIKA WODNEGO

Zatrudnię Ratownika Wodnego do pracy na otwartym basenie w Wiśle

PRACA OD 1 CZERWCA DO 5 WRZEŚNIA

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub zlecenie)
- pracę w młodym, energicznym zespole

Wymagania:
- Uprawnienia Ratownika Wodnego
- umiejętność współpracy w zespole
- wiedza na temat udzielania pierwszej pomocy

Gwarantujemy miłą atmosferę pracy

Zapraszam do kontaktu telefonicznego

Ratownicy gotowi do pracy

ID Lokalizacja Rodzaj obiektu Uprawnienia Imię i nazwisko
51526 Poznań Morze Ratownik Wodny MSW Piotr
  • dodano 2021-04-13 12:49:47
  • lokalizacja Poznań
  • uprawnienia Ratownik Wodny MSW
  • telefon 575151185

Dzień dobry. Oferuję nawiazanie współpracy nad morzem ( najlepiej za granica) Mam 35 lat prawie 18- letnie doswiadczenie w Ratownictwie wodnym na wodach różnego typu. Posiadam aktualne uprawnienia MSW + aktualne Kpp. Prawo jazdy na Quada każdej mocy oraz sternik mptorowodny. Język Angielski i Niemiecki komunikatywny, nie karany, obywatelstwo Polskie. Sumiennie wykonuje powierzone mi obowiązki. Na służbie ( służbista ) Proszę nie wysyłać mi ofert typu zapraszam nad Bałtyk za 12zł. Bo to nie jest forma oferty na poziomie odpowiedzialnego koordynatora reprezentującego Ratowników. Mile widziane wyjazdy na turnusy kolonijne.

51517 Warszawa Pływalnia Ratownik WOPR Hubert Sobolewski
  • dodano 2021-04-12 11:25:04
  • lokalizacja Warszawa

posiadam ważne KPP i kurs Ratownika Wodnego

51507 cieplice Dowolne Ratownik Wodny MSW Artur brzyski
  • dodano 2021-04-09 20:16:35
  • lokalizacja cieplice
  • rodzaj obiektu Dowolne
  • telefon 535407791

Ratownik wodny z patentem sternika +kpp,dostępny od połowy maja

51477 Poznań i okolice/jezioro/morze Dowolne Ratownik WOPR Stanisław Łupaczyński
  • dodano 2021-04-05 09:36:13
  • lokalizacja Poznań i okolice/jezioro/morze
  • telefon 535530055

Jestem uczniem ostatniej klasy liceum ogólnokształcącego. Od lat pasjonuję się sportami wodnymi. Cały czas podnoszę swoje umiejętności pływackie pod okiem instruktora pływania, pana Mariusza Woźniaka, w Poznaniu. W sezonie letnim regularnie pływam na nartach wodnych. Potrafię prowadzić skuter i motorówkę. Stale podnoszę swoją formę fizyczną, regularnie ćwicząc na siłowni, bądź w domu.
Zimą jeżdżę sportowo na nartach. Swoje umiejętności podnosiłem w klubie UKS16 Gigant, z którym zdobyłem niejedno mistrzostwo polski uks-ów.
Jestem zmotywowany i nastawiony na cel. Chciałbym nabyć doświadczenia i praktyki jako ratownik wodny.