Szukam pracownika dodaj ofertę
Szukam pracy dodaj ofertę

Oferty pracy

ID Lokalizacja Rodzaj obiektu Uprawnienia Nazwa pracodawcy
32300 Włochy Ratownik WOPR Buksa Travel
  • dodano 2020-02-11 12:27:00
  • lokalizacja Włochy
  • rodzaj obiektu
  • uprawnienia Ratownik WOPR
  • telefon 33 811 77 26

Zatrudnimy osobę do pracy na stanowisku Ratownika na basenie w naszym hotelu we Włoszech ,20 km od Rimini, w sezonie letnim (od 30 maja do 30 września). Wymagane uprawnienia ratownika. Znajomość języka obcego nie jest obowiązkowa. Zapewniamy: przejazd, wyżywienie, zakwaterowanie w naszych obiektach na czas pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@buksatravel.pl w temacie maila proszę podać nazwę stanowiska lub Buksa Travel Sp. z o.o. ul. Orkana 5 43-300 Bielsko-Biała

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922"

Formularz wysłany
Nie wypełniono wymaganych pól
32281 WASzyngton DC Dowolne Dowolne Premier Aqutcis
  • dodano 2020-02-08 06:55:52
  • lokalizacja WASzyngton DC
  • rodzaj obiektu Dowolne
  • uprawnienia Dowolne
  • telefon 513079912

Jeśli jesteś studentem i marzysz o pracy ratownika wodnego w Stanach Zjednoczonych to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Proponujemy aż 4 miesiące legalnej pracy na otwartych basenach osiedlowych w Waszyngtonie i okolicach. Praca przyjemna i dobrze płatna. Zapraszam do kontaktu oraz odwiedzenia strony www.premieraquatics.pl

32258 Szwajcaria, Gersau Jezioro Ratownik Wodny Pływalni Platten Gersau GmbH
  • dodano 2020-02-04 17:57:10
  • lokalizacja Szwajcaria, Gersau
  • rodzaj obiektu Jezioro
  • uprawnienia Ratownik Wodny Pływalni
  • telefon 0041 79 881 3269

Zatrudnie do pracy w Szwajcarii dziewczyne ze znajomoscią jezyka niemieckiego. (Jesz to warunek zatrudnienia)
Wymagane posiadanie karty ratownika wodnego.
Obowiązki:
Nadzór kąpieliska dla dzieci
Dbanie o czystosc obiektu, maly imbis dla dzieci.
Zakwaterowanie i wyzywienie jest zagwarantowane.
czas: 01.05- 15.09.2020
8000-9000 zl miesieczne

32225 Wrocław Pływalnia Ratownik Wodny MSW Delphinus Sport Promotion
  • dodano 2020-01-31 16:06:52
  • lokalizacja Wrocław
  • rodzaj obiektu Pływalnia
  • uprawnienia Ratownik Wodny MSW
  • telefon 695695611

Poszukujemy Ratowników Wodnych do pracy na terenie Wrocławia:

Wymagania:

• uprawnienia Ratownika Wodnego zgodne z obowiązującymi przepisami (RW)

• aktualne uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP)

• dodatkowe kwalifikacje przydatne w ratownictwie wodnym (Patent)

• dyspozycyjność

• zaangażowanie w pracę

• umiejętność pracy w zespole

Korzyści:

• praca w młodym, dynamicznym zespole

• elastyczny grafik pracy

• możliwość pracy np. na pełen etat w miesiącach wakacyjnych, a podczas roku akademickiego w weekendy

• wynagrodzenie od 14-15 zł netto / godzinę

Ratownicy gotowi do pracy

ID Lokalizacja Rodzaj obiektu Uprawnienia Imię i nazwisko
32428 Poznań Dowolne Ratownik Wodny MSW Kajetan Korzik
  • dodano 2020-02-26 17:32:56
  • lokalizacja Poznań
  • telefon 537668528

Od ponad 3 lat zbieram doświadczenie, które z chęcią przełożę na efektywność mojej pracy. Pracowałem już nad morzem, jeziorem i na basenie.

32412 Warszawa Dowolne Ratownik WOPR MYKHAILO NAZARUK
  • dodano 2020-02-25 16:42:38
  • lokalizacja Warszawa
  • telefon 507 214 818

Mam doswiadczenie pracy na plywalniach Warszawskich

32396 cała europa Dowolne Ratownik Wodny MSW Szczepan P
  • dodano 2020-02-23 19:36:33
  • lokalizacja cała europa
  • telefon 505944920

Pełne uprawnienia. Doświadczenie na otwartych wodach i we współpracy z ZHR okręg pomorski.Dwóch ratowników. W tym jeden lipiec.

32395 Bydgoszcz Dowolne Ratownik WOPR Klaudia Zając
  • dodano 2020-02-23 15:55:09
  • lokalizacja Bydgoszcz
  • telefon 518902666

Poszukuję pracy na stanowisku Ratownika WOPR w Bydgoszczy.